V OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TEATRALNY „BLACKOUT”

26-27 listopada 2022

Miło nam poinformować, że właśnie rozpoczął się nabór do udziału w jubileuszowej, piątej już edycji Festiwalu Teatralnego „Blackout”.

Do udziału w Festiwalu mogą zgłaszać się amatorskie grupy teatralne, których członkowie ukończyli 15 lat. Zespół aktorski spektaklu zgłoszonego do Festiwalu może liczyć maksymalnie 10 osób. Każdy zespół zgłoszony do udziału w Festiwalu może zaprezentować jeden spektakl, trwający nie krócej niż 20 i nie dłużej niż 75 minut.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest:

• przesłanie zgłoszenia, zdjęć i materiałów promocyjnych do 28 października 2022 roku,
  • zakwalifikowanie przez komisję powołana przez organizatora,
  • wpłacenie akredytacji.

Warunkiem otrzymania nagrody jest obecność przedstawiciela zespołu podczas wręczenia nagród.

Wydarzenie objęte jest Patronatem Burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan.
W ramach Patronatu Burmistrza Wołomina, Gmina Wołomin ufunduje pieniężną Nagrodę Grand Prix w wysokości 2000 zł.

Prosimy o zapoznanie się i wypełnienie poniższych dokumentów.

Zapraszamy do udziału!