LIS

Warsztaty świadomego ruchu "Duch i ruch" w ramach "Życie zaczyna się po 40-tce"

samorozwojowe

Niezależnie od tego jak wyglądasz, ile masz lat i w jakiej jesteś kondycji, jeśli tylko masz ochotę na nowo zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem, doświadczyć pełniejszej relacji z sobą samym i z innymi - serdecznie zapraszam na mój autorski warsztat ekspresji i świadomego ruchu „Duch i ruch”. Pozwolimy naszym ciałom na zabawę, nieskrępowany taniec, ale też z uważnością i czułością przyjrzymy się sobie i swoim emocjom naszymi wewnętrznymi oczami. Ćwiczymy w wygodnym luźnym ubraniu, na boso lub w skarpetkach, warto wziąć ze sobą butelkę wody, matę lub koc, a także notesik i coś do pisania.

Prowadząca: Nazywam się Zuzanna Pasiewicz, od wielu lat pasjonuję się świadomą pracą z ciałem i emocjami. Ukończyłam liczne szkolenia i warsztaty, w tym m.in. Kurs Pogłębionej praktyki Laban Bertenieff dla terapeutów, Techniki niewerbalne w pracy z emocjami i trudnymi zachowaniami, kurs szkoleniowy Taniec i terapia Gestalt w oparciu o metodę Life/ArtProcess ® Anny Halprin. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w Instytucie DMT – Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem.

pn-pt w godz. 8.00-22.00
sob w godz. 9.00-15.00

Dnia 18.12.2017 kasa czynna od godz. 16.00
pn, śr w godz. 18.30-20.15
wt w godz. 17.30-19.15
czw, pt w godz. 13.00-14.45

Możliwość wpłaty u instruktora MDK
pn, śr w godz. 14.30-18.30
wt w godz. 13.30-17.30
czw, pt w godz. 9.00-13.00

TPL_BEEZ2_ALTCLOSE Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter. Będziesz regularnie otrzymywał na swoją skrzynkę specjalnie przygotowany e-mail z informacjami o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK Wołomin.

Zaakceptuj regulamin Newslettera aby się zapisać.